close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Inwestycja „Ułożenie kostki brukowej przy budynku Gimnazjum w Ryczywole” zakończona

21.11.2016

Inwestycja „Ułożenie kostki brukowej przy budynku Gimnazjum w Ryczywole” zakończona

 

31 sierpnia 2016 r. na boisku szkolnym przy ryczywolskim Gimnazjum spotkali się p. Wójt, R. Gembiak-Binkiewicz, p. I. Serwin z Referatu Oświaty Urzędu Gminy w Ryczywole, p. W. Koralewski, pracownik Urzędu Gminy w Ryczywole, p. M. Feląg, przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców przy Gimnazjum oraz p. H. Szrama, dyrektor Gimnazjum.

Na tym spotkaniu podjęto decyzję o konieczności ułożenia kostki brukowej na części boiska szkolnego. W wyniku analizy stanu budżetu do końca roku 2016 dyrektor Gimnazjum, Henryk Szrama, zaproponował wykonanie tego zadania ze środków własnych Gimnazjum i wyodrębnił kwotę 32 600 zł na to zadanie inwestycyjne, a Samorząd Gminy Ryczywół dołożył kwotę 2 400 zł, tak więc środki przeznaczone na tę inwestycję wyniosły 35 000 zł. Następnie przystąpiono do procedury wyłonienia wykonawcy. W wyniku tych działań Komisja w składzie: Henryk Szrama, dyrektor Gimnazjum i Włodzimierz Koralewski, pracownik UG, wybrała Przedsiębiorstwo „ ANMAK” z Rogoźna. Po sprawnym wykonaniu zadania inwestycję odebrała protokołem odbioru dnia 15.11.2016 r. Komisja w składzie:

  1. Henryk Szrama – dyrektor Gimnazjum
  2. Włodzimierz Koralewski – Pracownik Urzędu Gminy
  3. Paweł Wojtusik – wykonawca.

 

                                                                                          Dyrektor Gimnazjum  Henryk Szrama